تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

فصل سوم «شهرزاد» در جلب نظر مخاطب ضعیف بود

کاربران خبرآنلاین فصل سوم سریال «شهرزاد» را در مقایسه با دو فصل گذشته ضعیف‌تر دانسته و تاکید کردند که در جلب رضایت آن‌ها ناتوان بوده است. فصل س..

ادامه مطلب

همکاری دوباره نرگس محمدی و داریوش ارجمند قطعی شد ، آغاز پیش تولید فصل سوم سریال ستایش

سعید سلطانی کارگردان سریال های تلویزیونی، در گفتگو گروه تحریریه سایت، در خصوص ساخت فصل سوم سریال ستایش گفت: پیش تولید سریال «ستایش ۳»، روزهای ابتدایی خ..

ادامه مطلب

تصویر ، بازیگر زن از مردم خواست جهت الناز شاکردوست دعا کنند

شهره سلطانی منشتر شدن تصویری در کنار الناز شاکردوست که در بیمارستان خوابیدن هست، از مردم خواست جهت او دعا کنند.  بازیگر زن از مردم خواس..

ادامه مطلب

دفاع بازیگر هالیوود از وودی آلن

بازیگر کهنه کار هالیوودی اظهار نظرهای اخیر ستارگانی را که با وودی آلن کار کرده بودند غیرمنصفانه و غمگینانه خواند و از کارگردان نامدار دفاع کرد. ..

ادامه مطلب

تصویر + بیانات پژمان بازغی درباره‌ی یک نقش

پژمان بازغی با انتقاد از مهجوریت ساخت فیلم جهت کودکان و نوجوانان، بر نیاز مبرم جامعه به این دست از آثار تاکید کرد و گفت: خط کشی در سینما معنا ندارد و باز..

ادامه مطلب

روایت پخش‌کنندگان از گیشه فیلم‌ها

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم‌های تازه اکران شده است نسبت به هفته گذشته زیاد ..

ادامه مطلب

بازی هستی مهدوی در سریال «سایه‌بان» شروع شد

هستی مهدوی بعد از چند سال غیبت در تلویزیون، این روزها در سریال «سایه‌بان» برادران محمودی ایفای نقش می‌کند. بازی هستی مهدوی در سریال «سایه..

ادامه مطلب

تصویر ، تصویر العمل متفاوت پیمان معادی به خودکشی خواننده لینکین پارک

پیمان معادی در تصویر العمل به درگذشت خواننده گروه لینکین پارک نوشت: «متاسفانه چستر بنینگتون امروز صبح در پنجاه و سومین سالگرد تولد دوست صمیمی خود کریس..

ادامه مطلب

عکس ، رکوردی تازه در سینمای ایران+ نهنگ عنبر 2 در کمترین وقت 10 میلیاردی شد

جدول فروش هفتگی سینمای کشور عزیزمان ایران با اعلام صدرنشینی فیلم “نهنگ عنبر2” جهت چهارمین هفته متوالی منتشر شد. این فیلم هفته به کلوب 10 می..

ادامه مطلب

«زن شگفت‌انگیز» وارد جمع ابرقهرمان‌های پرفروش شد

«زن شگفت انگیز» با اکران خود موفق شد بالاترین رقم فروش یک فیلم به کارگردانی یک زن را رقم بزند. «زن شگفت انگیز» وارد جمع ابرقهرمان های پرفروش..

ادامه مطلب