تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

درمان رتینوپاتی دیابتی با لنز تماسی

محققان آمریکایی موفق به ساخت یک لنز تماسی شده است اند که قادر به درمان رتینوپاتی دیابتی است.  درمان رتینوپاتی دیابتی با لنز تماسی عبارات ..

ادامه مطلب

شیطنت اینترنت بود/ بحث کاملا علمی بود ، توضیحات پزشکیان درباره‌ «دختر خوشگلا »

صوتی در اینترنت پخش شد. این صوت مربوط به زمانی است که آقای محبی نیا صحبت می‌کند و صدای دیگری کنار صدای ایشان شنیده می‌شود. این شیطنتی است که اینترنت درست ..

ادامه مطلب

صراف‌ها اختلال اقتصادی ایجاد کردند

به گفته مهدی تقوی؛ صراف‌ها عامل مهم عوض کردن و تحولات اقتصادی اخیر بودند. آنها با خرید و فروش دلار از طریق دلالان خود، بازار را دردست گرفته و آن را به قیمت ..

ادامه مطلب

واکنش قلعه نویی به رویارویی با استقلال در لیگ قهرمانان

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن که تیمش با تساوی یک بر یک برابر لوکوموتیو به مرحله حذفی لیگ قهرمانان افزایش کرد ، در نشست خبری اظهار داشت: این ..

ادامه مطلب

نشست سخنگوی وزارت خارجه دربارۀ اصلاح برجام، شهادت ایرانیان در سوریه و بالاخره تلفن ظریف به جانسون

به گزارش خبرآنلاین، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در نخستین نشست خبری خود در سال تازه با تبریک عید مبعث و عیاد شعبانیه در پاسخ به سوالی در خصوص ..

ادامه مطلب

یادداشت وندی شرمن راجع به پیامدهای ویرانگر خروج آمریکا از برجام

مذاکره کننده ارشد آمریکا در مذاکرات برجام : برهم زدن برجام به هیچ وجه موجب تقویت آمریکا نخواهد شد، و پیامد‌های ویرانگری به دنبال خواهد داشت. یادد..

ادامه مطلب

گزینش پیژامه به سلیقه «سروش» ، طنز

«چی بودن این شبکه های مزخرف که مدام چیزای بی تربیتی یاد جوونای ما میدادن؟ اصلا ادب و فرهنگ داشت به دست فراموشی سپرده می شد. تا اینکه عمو سروش مهربون..

ادامه مطلب

فورا فعالیت‌های نظامی در شبه جزیره کره را متوقف کنید / روسیه خطاب به آمریکا

خبرگزاری ریانووستی گزارش داد، وزارت خارجه روسیه امروز (پنجشنبه) اعلام کرده است که از آمریکا می‌خواهد فورا به تمامی فعالیت‌های نظامی در شبه جزیره کره..

ادامه مطلب

3 مرد مست، 30 ماشین را در پایتخت کشور عزیزمان ایران تخریب کردند

با توجه به اینکه ضربات وارد شده است به خودروها باعث به صدا درآمدن دزدگیرها شده است بود، تعدادی از ساکنان به خیابان آمده و با دیدن اوضاع خودروها پلیس..

ادامه مطلب

تحصیل تا آخر سال دوازدهم اضطراری شود ، وجود 11میلیون کم سواد در کشور

رئیس شرکت نهضت سوادآموزی از تمرکززدایی،توسعه مشارکت‌ها و انعطاف در روش‌های سوادآموزی در امسال خبر داد.  وجود 11میلیون کم سواد در کشور/ تحصیل تا..

ادامه مطلب