تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

جواهرات ۱۴۰۰ ساله‌ «آنگلوساکسون‌ها» که در حیاط منزل یک بریتانیایی پیدا شد

«هارد کاسل» مرد ۵۲ ساله بریتانیایی که جواهرات ۱۴۰۰ ساله‌ای را در باغچه خانه‌اش در یورک انگلستان پیدا کرد مجبور به فروش جواهرات با ارزش به موزه محلی یو..

ادامه مطلب

بازیکن تیم فوتبال مس کرمان درگذشت

وجید باغگلی بازیکن تیم مس کرمان بعد از مصدومیت در یک دیدار دوستانه، به کما رفت و سپس دار فانی را وداع گفت. بازیکن تیم فوتبال مس کرمان درگذشت..

ادامه مطلب

امید ابراهیمی در فکر جدایی از استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که منصوریان و استقلال امید زیادی به دوام امید ابراهیمی جهت فصل آینده داشتند و خود امید هم نظر مثبتی روی تمدید قرارداد با آ..

ادامه مطلب

مردم، رقبای روحانی را باور نکردند / علی ربیعی

انتخابات ٢٩ اردیبهشت ٩٦، فقط یک انتخابات نبود؛ شیوه واکنش‌ها نامزدها و محافل برابر روحانی، تلاش همه‌جانبه جهت یک‌دوره‌ای‌شدن رئیس‌جمهور مستقر، نادیده‌گر..

ادامه مطلب

علت تعادل در قیمت ریزمتراژ‌ها(جدول)

طی روزهای سپری شده است از اردیبهشت ماه، اغلب آپارتمان‌های ریزمتراژ با قیمت پیشنهادی متعادل و حتی بسیاری از آنها پایین‌تر از میانگین قیمت مسکن در منطقه عرض..

ادامه مطلب

تمدید مجدد مهلت گزینش رشته آزمون دکتری آزاد

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت گزینش رشته آزمون دکتری تخصصی و عضویت بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد. تمدی..

ادامه مطلب

تصویر العمل توئیتری ترامپ به پیروزی مکرون

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در تازه ترین پست توئیتری خود به پیروزی امانوئل مکرون در انتخابات فرانسه تصویر العمل نشان داد. تصویر العمل توئ..

ادامه مطلب

گربه بی‌مویی که شما را به یاد موجودات فضایی می‌‍اندازد

در گزارش زیر تصاویری از نژاد گربه بی مو یا اسفینکس (Sphynx) را مشاهده می کنید که در نگاه اول به نظر می رسد مویی بر روی بدنش ندارد ولی در واقع یک لایه ..

ادامه مطلب

فردا هم باران می بارد / هشدار نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها ، سازمان هواشناسی

سازمان هواشناسی کشور ضمن اعلام آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها به علت بارندگی‌های امروز در بعضی استان‌های کشور اعلام کرد این اوضاع فردا هم دارد. سا..

ادامه مطلب

شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می‌کند / حافظی

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به طبقه بندی جامعه به 4 درصد و 96 درصد به وسیله یکی از کاندیداهای ری..

ادامه مطلب