تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

ربایندگان مرد ثروتمند به 25 سال زندان محکوم شدند

مرد کینه‌توز که به خاطراختلاف برسر خرید ملک چند میلیاردی در شمال تهران، پیرمردی را با همدستی دو کارگر افغان ربوده بود، صبح دیروز با حکم قضات شعبه ششم د..

ادامه مطلب

با فساد باید به سرعت برخورد کرد حتی فساد نزدیکان/ گیر دادن به موی دختر در خیابان موثر نیست ، جهانگیری

جهانگیری تاکید کرد: اینکه فساد در دستگاه دولتی کشف شود و مشخص شود که مدیری دست به بیت المال دست زده باید در نخستین لحظه برخورد شود چه نزدیکان باشد چه غی..

ادامه مطلب

سفرهای متقابل هیات هسته‌ای کشور عزیزمان ایران و روسیه

معاون شرکت انرژی اتمی کشورمان در ادامه سفر خود به مسکو با مسئولان روس اتم مشورت کرد. سفرهای متقابل هیات هسته ای کشور عزیزمان ایران و روسیه ..

ادامه مطلب

ارتباط بین نانوذرات ناشی از آلودگی هوا و بیماری قلبی

محققان با مطالعه ای در خصوص سازوکار و نحوه تاثیر الودگی هوا بر مبتلا شدن به بیماری های قلبی، گفتند که ذرات ریز معلق در هوای آلوده توانایی فرار از سی..

ادامه مطلب

دوربینی که مانند یک مشاور مد و لباس عمل می‌کند!

شرکت آمازون با بهره گیری از هوش مصنوعی موفق به طراحی و ساخت یک دوربین شده است که مانند یک مشاور تخصصی مد،برای داشتن ظاهری بهتر به بازدیدکنندگان کمک می‌کند..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران ٣ برابر گرانتر اداره شد

تشخيص اينكه كسي مي‌خواهد براي زمين بازي به شورا بيايد با كسي كه واقعا براي خدمت مي‌آيد كار سختي است پایتخت کشور عزیزمان ایران ٣ برابر گرانتر اداره..

ادامه مطلب

هر روز 40 ایرانی در تصادفات رانندگی می میرند

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هر روز 40 نفر در حوادث رانندگی کشور جان خود را از دست می‌دهند و این یک بحران ملی است که هر روز به آرامی از کنار آن می‌گذریم. ..

ادامه مطلب

بوش پدر در بیمارستان خوابیدن است

جورج اچ دبلیو بوش، مدیر جمهور اسبق آمریکا به علت مبتلا شدن به ذات‌الریه در بیمارستان هاستون خوابیدن است. بوش پدر در بیمارستان خوابیدن است ع..

ادامه مطلب

هشدار مایکل مور به مردم آمریکا

کارگردان برنده جایزه اسکار باور دارد بی‌تفاوتی به وحشت و وحشت به خشونت منجر می‌شود. . هشدار مایکل مور به مردم آمریکا عبارات مهم : خشونت ..

ادامه مطلب