تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مقصر شکست من هستم/ به ما چه ربطی دارد که پرسپولیس باید در آسیا بازی کند ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید مقصر مهم شکست سه گله برابر پرسپولیس، خودش است.

مقصر شکست من هستم/ به ما چه ربطی دارد که پرسپولیس باید در آسیا بازی کند ، کمالوند

کمالوند: مقصر شکست من هستم/ به ما چه ربطی دارد که پرسپولیس باید در آسیا بازی کند

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید مقصر مهم شکست سه گله برابر پرسپولیس، خودش است.

به گزارش ایسنا، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از شکست برابر پرسپولیس حاضر شد و اظهار کرد: من از همه هواداران عذرخواهی می کنم. شکست را من به گردن خواهم گرفت. عدالت و انصاف حلقه مفقوده فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

مقصر شکست من هستم/ به ما چه ربطی دارد که پرسپولیس باید در آسیا بازی کند ، کمالوند

او ادامه داد: ما امروز نباختیم بلکه بازی با استقلال باختیم. هم توان بدنی خود را از دست دادیم و هم فشار بیش از معنوی روانی به ما آمد و نتیجه اش چیزی شد که امروز همه دیدند. من به آقای فتاحی می گویم آقای فتاحی آیا این عدالت است که ما از ۵ بهمن تا ۱۸ بهمن ۴ بازی انجام دهیم؟

کمالوند اضافه کرد: مگر استقلال با ما در جام حذفی بازی نکرد؟ آیا باید یک روز زیاد استراحت کند؟ آن از قضیه داوری. این از برگزاری مسابقه ها. ما امروز سه بر صفر عقب بودیم و بازیکنان ما خدا خدا می کردند که دیدار به اتمام برسد. زمانی که ما از جام حذفی می خواستیم انصراف بدهیم، از من دلیلش را پرسیدند و من گفتم که توان تیم صنعت نفت حضور در دو جام نیست. آیا صنعت نفت آبادان تنها تیمی است که در ۱۳ روز ۴ بازی انجام داده است؟ دلیلش به این خاطر است که پرسپولیس می خواهد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. این مسابقه ها را جهت استقلال و پرسپولیس برگزار کنید و بقیه تیم ها را بگذارید با هم بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌گوید مقصر مهم شکست سه گله برابر پرسپولیس، خودش است.

وی افزود: از بازی با فولاد تیم ما یک جلسه تمرین کرده هست. هنگامی که این گونه مسابقه ها را برگزار می کنند، تیم من توان راه رفتن ندارد بعد من چه کار می توانم بکنم؟ هنگامی که نگاه ما به تیم ها عادلانه نباشد، معلوم است که خدا خوشش نمی آید و تیم هایمان ۲۰ سال در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه نمی گیرند. خجالت نکشند و بازی ای که می خواهیم ۱۵ روز دیگر با نفت انجام دهیم را بگذارند جهت روز شنبه. ۵ گل هم از نفت بخوریم تا خیال ارزش راحت شود. این از آب و هوا، این از زندگی، این از خاک و این هم از فوتبال. گناه نکردم که مربی صنعت نفت آبادان شدم. اگر اشتباه داوری که در دیدار ما و استقلال صورت گرفته بود جهت یکی از سرخابی های پایتخت اتفاق می افتاد، در فوتبال کشور عزیزمان ایران را می بستند. من اینجا اعلام می کنم که بازی های ما را هر ۷۲ ساعت یک بار بگذارید. تیم ما که دیگر سقوط نمی کند. بگذارید دل تان خنک شود.

کمالوند در آخر گفت: در خارج از کشور پایتخت با شهرهای دیگر تفاوتی ندارد ولی در کشور عزیزمان ایران خون تهرانی ها رنگین تر هست. تمام این صحبت ها و انتقاداتی که می کنم ربطی به پرسپولیس ندارد لیکن این تیم نیرومند ترین تیم کشور عزیزمان ایران است و توانایی شکست همه تیم ها را از خود نشان داده است.

واژه های کلیدی: ایران | آبادان | فوتبال | مسابقه | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs