تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال ملی ایران، همدلی یا اصرار بر اختلاف

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران روزهای سخت و مشکل را برابر قهرمان دنیا و قهرمان اروپا پیش‌رو دارد ولی ناآگاهی یا بی‌توجهی به این روزهای سرنوشت‌ساز جهت فوتبال

فوتبال ملی ایران، همدلی یا اصرار بر اختلاف

فوتبال ملی ایران، همدلی یا اصرار بر اختلاف

عبارات مهم : اروپا

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران روزهای سخت و مشکل را برابر قهرمان دنیا و قهرمان اروپا پیش رو دارد ولی ناآگاهی یا بی توجهی به این روزهای آینده ساز جهت فوتبال ملی ایران، کار تیم ملی را دشوارتر می کند.

به گزارش ایسنا، با یک چشم به هم زدن خرداد ۹۷ از راه می رسد و تیم ملی باید دشوارترین روزهای تاریخ خود را پشت سر بگذارد. مصاف با مراکش به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم های قاره آفریقا، اسپانیا قهرمان دنیا و پرتغال قهرمان اروپا بدون هیچ حرف و حدیثی بزرگترین چالش تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران خواهد بود ولی بعضی اظهارنظرهای انجام شده است راجع به تیم ملی و برنامه های تیم ملی هیچ تناسبی با روزهای سخت پیش رو و لزوم نیاز به همیت ملی ندارد.

هومن افاضلی که جهت نخستین بار توانسته هدایت یک تیم لیگ برتری را بر عهده بگیرد اخیرا در مصاحبه ای گفته”چنین مدلی را در هیچ جای دیگر دنیا نمی بینیم”. هر چند او به صورت مستقیم به برنامه های تیم ملی اشاره نکرده ولی از جمله بعدی اش که گفته “فکر می کنم خیلی واضح حرفم را زدم” می شود متوجه منظورش شد.

فوتبال ملی ایران، همدلی یا اصرار بر اختلاف

اگر افاضلی و سایر منتقدان سابق تیم ملی که همواره بیش از همه به عنوان کارشناس حضوری دائمی در برنامه های تلویزیون کشور عزیزمان ایران دارند واقعا مدعی اند که فوتبال روز دنیا را دنبال می کنند، باید بدانند که فوتبال کشور عزیزمان ایران با لیگی سطح پایین در مقایسه با لیگ های اسپانیا یا پرتغال فرسنگ ها با این دو قهرمان دنیا و اروپا فاصله دارد و اگر واقعا به گفته افاضلی و سایر منتقدان “چنین مدلی” در هیچ تیم ملی دیگری در دنیا سابقه ندارد، احتمالا به خاطر این است که کادر فنی تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت کم کردن فاصله نوری فوتبال کشور عزیزمان ایران دست به کار شده است و شبانه روز کار می کند. آنها باید بدانند که فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت دفاع از اعتبارش و تنه به تنه زدن با بزرگان جهان، راهی جز انجام راه هایی که ۴۰ سال قبل به وسیله کشورهای بزرگ فوتبال دنیا امتحان شده است ندارد.

امید است که در این فاصله اندک تا جام جهانی همه دوستداران فوتبال کشور عزیزمان ایران در کناریگدیگر جهت سربلندی و اعتلای نام کشور عزیزمان ایران در بزرگترین مناسبت فوتبالی دنیا در کنار کادر فنی و بازیکنان عالی ترین شرایط را جهت موفقیت تیم ملی رقم بزنند.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران روزهای سخت و مشکل را برابر قهرمان دنیا و قهرمان اروپا پیش‌رو دارد ولی ناآگاهی یا بی‌توجهی به این روزهای سرنوشت‌ساز جهت فوتبال

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | برنامه | فوتبال | قهرمان | فوتبالی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs