تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این پرسپولیسی‌های ولخرج! ، رقم دقیق بدهی‌ سرخابی‌ها مشخص شد

به گزارش خبرآنلاین؛ کار تا جایی پیش رفته که مدیران دو کلوب دست به دامن مردم و دولت شده است اند. تلنبار شدن بدهی های سال های قبل،مالیات های نداده و یک سری بدهی

این پرسپولیسی‌های ولخرج! ، رقم دقیق بدهی‌ سرخابی‌ها مشخص شد

رقم دقیق بدهی سرخابی ها مشخص شد/این پرسپولیسی های ولخرج!

عبارات مهم : مالیات

صدای آژیر قرمز جهت استقلال و پرسپولیس هر روز بلندتر و نزدیکتر به گوش می رسد.

به گزارش خبرآنلاین؛ کار تا جایی پیش رفته که مدیران دو کلوب دست به دامن مردم و دولت شده است اند. تلنبار شدن بدهی های سال های قبل،مالیات های نداده و یک سری بدهی ها که از آنها با عنوان متفرقه یاد می شود باعث شده است تا حالا فیفا چوب لای چرخ حرکت تیم های ایرانی بگذارد و یک بار جهت هر لحظه ماجرای این بدهی ها،مالیات ها و هر انچه که از این دست را تمام کند.

این پرسپولیسی‌های ولخرج! ، رقم دقیق بدهی‌ سرخابی‌ها مشخص شد

این بار داستان زیاد از قبل جدی است و اگر تا روز نهم شهریور ماه امسال دو تیم بزرگ پایتخت وظیفه خودشان را روشن نکنند ابتدا فیفا آنها را از لیگ قهرمانان کنار خواهد گذاشت و سپس کسر امتیاز و بعد از آن شاید برخورد با تیم ملی! رقم آنقدر نجومی است که هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها با نگرانی راجع به اش حرف می زنند.

همین چند روز پیش بود که پندار توفیقی از نگرانی هایش گفت و بیان کرد که اگر دولت دست این دو کلوب را نگیرد فوتبال کشور عزیزمان ایران رو به نابودی می رود! علی اکبر طاهری مدیر پرسپولیس هم از زمانی که متوجه شده است کمک های هواداران چندان چشمگیر نیست و با آن شاید بتوان بدهی دو – سه بازیکن را داد اظهاراتی مشابه کرده و از دولتمردان خواسته است تا با ورود به ماجرای سرخابی ها اجازه ندهند که میلیون ها ایرانی از دیدن بازی های این تیم در لیگ قهرمانان محروم شوند. به خصوص حالا که پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی آسیا قراردارد و خیلی ها می گویند اگر از این مرحله عبور کند شانس زیادی جهت قهرمان شدن دارد.اما در بعد همه این اتفاقات بدون شک خیلی ها دوست دارند بداند که بدهی دو کلوب که سالهاست کسی به آن توجهی نکرده چقدر هست. یا به زبان راحت تر مسئولان این دو تیم چقدر باید هزینه کنند تا سایه تعلیق از سر آنها برداشته شود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ کار تا جایی پیش رفته که مدیران دو کلوب دست به دامن مردم و دولت شده است اند. تلنبار شدن بدهی های سال های قبل،مالیات های نداده و یک سری بدهی

بر اساس اخبار انتشار یافته در حال حاضر مجموع بدهی های کلوب استقلال که مشمول بر بدهی مالیاتی، دارایی و بدهی به اشخاص هست، 118 میلیارد شده است که مسئولان این کلوب در حال حل کردن بدهی سنگین مالیاتی خود هستند. بدهی به اشخاص نیز باید هرچه سریعتر در فدراسیون فوتبال تعیین وظیفه شود.

این در حالی است که بدهی های کلوب پرسپولیس تقریبا دو برابر بدهی های کلوب استقلال است.

این کلوب 3.5 میلیون دلار بدهی به اشخاص خارجی دارد که با احتساب دلار با قیمت 3 هزار و 800 تومان این کلوب 13 میلیارد و 300 میلیون تومان بدهی خارجی دارد. همچنین 30 میلیارد از بدهی های کلوب پرسپولیس به اشخاص ایرانی اعم از مربی و بازیکن هست. سنگین ترین بدهی کلوب پرسپولیس هم مربوط به بیمه، دارایی و اداره مالیات است که به 140 میلیارد تومان می رسد. همچنین پرسپولیس ها 28 میلیارد بدهی متفرقه یا سایر بدهی ها دارند که مجموع این بدهی ها 211 میلیارد و 300 میلیون تومان است.زنگ خطر خیلی وقت است به صدا درآمده و تنها راه قطع کردن آن جهت هر لحظه تسویه حساب بدهی هاست.راه دیگری وجود ندارد و این بدهی ها باید به هر طریقی پرداخت شود.

این پرسپولیسی‌های ولخرج! ، رقم دقیق بدهی‌ سرخابی‌ها مشخص شد

واژه های کلیدی: مالیات | میلیون | ایرانی | استقلال | مسئولان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs