تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امید ابراهیمی در فکر جدایی از استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که منصوریان و استقلال امید زیادی به دوام امید ابراهیمی جهت فصل آینده داشتند و خود امید هم نظر مثبتی روی تمدید قرارداد با آبی ها داش

امید ابراهیمی در فکر جدایی از استقلال

امید ابراهیمی در فکر جدایی از استقلال

عبارات مهم : جدایی

هافبک ملی پوش استقلال دوباره هوای لژیونر شدن به سرش زده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ در حالی که منصوریان و استقلال امید زیادی به دوام امید ابراهیمی جهت فصل آینده داشتند و خود امید هم نظر مثبتی روی تمدید قرارداد با آبی ها داشته، به تازگی خبر از هیجان دوباره امید جهت لژیونر شدن به گوش می رسد. گویا مدیربرنامه های کاوه رضایی که مصرانه پیگیر جدایی کاوه و انتقال مهاجم این فصل آبی ها به خارج از کشور هست، به دنبال آن جهت جدایی امید ابراهیمی هم صحبت هایی را با هافبک توانمند استقلال انجام داده و ابراهیمی هم دوباره جهت لژیونر شدن انگیزه ای تازه پیدا کرده.

امید ابراهیمی در فکر جدایی از استقلال

شماره 6 آبی ها در تازه ترین صحبت های خود به منصوریان گفته که اولویت اول او در بازار نقل و انتقالات، خروج از لیگ برتر و حضور در لیگ های اروپایی یا حوزه خلیج فارس خواهد بود. پیش از این هم چنین صحبت هایی شنیده میشد؛ ولی منصوریان به علت رابطه نزدیک خسرو حیدری با امید ابراهیمی آن را جدی نمی گرفت و تمدید قرارداد امید را با خیال راحت به حیدری سپرده بود. حالا ولی با این مواضع ابراهیمی باید دید آینده او در چه تیمی رقم خواهد خورد. فعلا منصوریان از او خواسته روی بازی برابر العین و دیدار تیم ملی برابر ازبکستان تمرکز کند.

واژه های کلیدی: جدایی | استقلال | منصوریان | جان دوباره | خسرو حیدری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs