تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فصل سوم «شهرزاد» در جلب نظر مخاطب ضعیف بود

کاربران خبرآنلاین فصل سوم سریال «شهرزاد» را در مقایسه با دو فصل گذشته ضعیف‌تر دانسته و تاکید کردند که در جلب رضایت آن‌ها ناتوان بوده است.

فصل سوم «شهرزاد» در جلب نظر مخاطب ضعیف بود

فصل سوم «شهرزاد» در جلب نظر مخاطب ضعیف بود

عبارات مهم : سریال

کاربران خبرآنلاین فصل سوم سریال «شهرزاد» را در مقایسه با دو فصل گذشته ضعیف تر دانسته و تاکید کردند که در جلب رضایت آن ها ناتوان بوده است.

به گزارش خبرآنلاین، پرونده سریال «شهرزاد» ساخته حسن فتحی دوشنبه این هفته با پخش آخرین قسمت فصل سوم بسته شد. اثری به کارگردانی حسن فتحی که در طول سه سال گذشته کیفیت متفاوتی از سریال سازی را در کشور عزیزمان ایران عرضه کرد و توانست نظر مخاطبان را جلب کند.

پایان این سریال فرصتی را فراهم کرد تا خبرآنلاین در نظرخواهی از کاربرانش بخواهد نظرشان را راجع به کیفیت فصل سوم «شهرزاد» بیان کنند.

برهمین اساس، اکثریت بازدیدکنندگان از فصل سوم این سریال ناراضی بوده و آخر بندی آن را ناامید کننده توصیف کردند. یکی از بازدیدکنندگان با نام تارا راجع به فصل سوم اینطور نوشت: «در کل سریال ناامید بود. قسمت آخرش هم بسیار کلافه کننده بود.». کاربری هم با انتقاد از فیلمنامه کار نوشت: «سریال مسئله فیلمنامه داشت که از زن ثمینی و آقای فتحی بعید بود.»

بخشی از بازدیدکنندگان هم فصل سوم «شهرزاد» را قابل دفاع دانسته و از کیفیت آن ابراز رضایت کردند. کاربری در این باره نوشت: «فصل سوم عالی بود شهرزاد به عشقش رسید.» کاربری هم با تقدیر از عوامل سازنده نوشت: «عالی بود ممنون از آقای فتحی و بازیگران شهرزاد، واقعا یه اثر ماندگار به جا گذاشتند، دمشون گرم.»

در این میان کاربرانی هم بودند که نظر منفی یا مثبت قطعی راجع به این سریال نداشته و آن را با دو فصل گذشته «شهرزاد» مقایسه کردند. کاربری هم با بیان اینکه فصل سوم کیفیت بهتری نسبت به فصل دوم داشته است نوشت: «فصل سوم در ابتدا بسیار خسته کننده و ابتدایی بود و چند قسمت انتهایی روال داستان بهتر شد. فوت قباد بسیار تاسف بار و غم انگیز بود، در کل فصل ۳ بهتر از فصل دوم بود ولی هیچ کدام به خوبی فصل اول نبود.»

فصل سوم «شهرزاد» در جلب نظر مخاطب ضعیف بود

واژه های کلیدی: سریال | کاربری | بازیگران شهرزاد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs