تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایت پخش‌کنندگان از گیشه فیلم‌ها

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم‌های تازه اکران شده است نسبت به هفته گذشته زیاد کردن داشت

روایت پخش‌کنندگان از گیشه فیلم‌ها

روایت پخش کنندگان از گیشه فیلم ها

عبارات مهم : ایران

جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم های تازه اکران شده است نسبت به هفته گذشته زیاد کردن داشته است.

احمد مختاری – مدیر پخش «هدایت فیلم» – در گفت وگو با ایسنا راجع به آخرین رقم فروش فیلم «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی گفت: این فیلم سینمایی که از 22 شهریور ماه اکران آن شروع شده است است تا کنون با در اختیار داشتن 12 سالن سینمایی در تهران؛ 1 میلیارد و 173 میلیون تومان و 32 سالن سینمایی در شهرستان ها، 420 میلیون تومان فروش داشته است.

روایت پخش‌کنندگان از گیشه فیلم‌ها

او ادامه داد: فیلم سینمایی «خانه دختر» ساخته شهرام شاه آبادی که در سومین هفته اکران خود قرار دارد، با در اختیار داشتن 20 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 42 سالن سینمایی در شهرستان ها در مجموع یک میلیارد و 504 میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته ی او؛ فیلم سینمایی “نگار” به کارگردانی رامبد جوان با اکران در 6 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 22 سالن در شهرستان ها به تفکیک 1 میلیارد و 657 میلیون تومان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 980 میلیون تومان در شهرستان ها فروش داشته است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم‌های تازه اکران شده است نسبت به هفته گذشته زیاد کردن داشت

سعید خانی- مدیر پخش نسیم صبا – با اشاره به اینکه با شروع تبلیغات تلویزیونی، محیطی و مجازی فیلم “شنل” فروش این فیلم نسبت به هفته گذشته زیاد کردن داشته هست، گفت: فیلم سینمایی “شنل” به کارگردانی حسین کندری که 9 روز از شروع اکران آن می گذرد تاکنون 80 میلیون تومان فروش داشته که از این میان 10 میلیون تومان حاصل فروش در روز چهارشنبه و 16 میلیون تومان جهت روز پنج شنبه بوده است.

او ادامه داد: استقبال از این فیلم از روز چهارشنبه سیر صعودی پیدا کرده هست، همچنین “شنل” در 14 سالن سینمایی در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و 6 سالن سینمایی در شهرستان ها اکران می شود که به مرور به تعداد سالن های آن اضافه خواهد شد.

احسان ظلی پور از دفتر پخش «بلیت» آمار فروش فیلم سینمایی “خفه گی” به کارگردانی فریدون جیرانی را با در اختیار داشتن 76 سالن در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان و با گذشت 9 روز از شروع اکرانش در مجموع یک میلیارد و 405 میلیون تومان اعلام کرد.

روایت پخش‌کنندگان از گیشه فیلم‌ها

او همچنین افزود: این فیلم سینمایی در مجموع پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان در روز چهارشنبه 140 میلیون تومان و پنج شنبه 240 میلیون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجی – مدیر پخش حوزه هنری –آمار فروش فیلم سینمایی “قهرمانان کوچک” ساخته حسین قناعت را با گذشت 23 روز از شروع اکرانش و در اختیار داشتن 20 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 55 سالن سینمایی در شهرستان ها در مجموع یک میلیارد و 100 میلیلون تومان اعلام کرد.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم‌های تازه اکران شده است نسبت به هفته گذشته زیاد کردن داشت

علی سرتیپی – مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران –آمار فروش فیلم سینمایی “زرد” ساخته مصطفی تقی زاده را با در اختیار داشتن 77 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان و با گذشت 23 روز از شروع اکرانش در مجموع 3 میلیارد و 510 میلیون تومان اعلام کرد.

به گفته ی او؛ فیلم سینمایی “مالاریا” به کارگردانی پرویز شهبازی با 11 سالن سینمایی و 23 روز اکران 270 میلیون تومان فروش داشته است.

روایت پخش‌کنندگان از گیشه فیلم‌ها

حسین شهابی کارگردان فیلم سینمایی “آزاد به قید شرط” آمار فروش این فیلم سینمایی را که 10 روز از شروع اکران آن می گذرد را با در اختیار داشتن 15 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 25 سالن سینمایی در شهرستان در مجموع 148 میلیون و 293 هزار تومان اعلام کرد.

او در ادامه افزود که تعداد سالن های سینمایی این فیلم زیاد کردن خواهد داشت و 17 سالن در شهرستان ها و سه سالن در پایتخت کشور عزیزمان ایران به تعداد سالن های نمایش این فیلم اضافه خواهد شد.

مهدی صباغ زاده – مدیر دفتر پخش «نیمروزفیلم» – آمار فروش فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده را بعد از 25 روز اکران با در اختیار داشتن 20 سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و 40 سالن در شهرستان در مجموع یک میلیارد و 100 میلیون تومان اعلام کرد که از این مقدار 810 میلیون تومان حاصل فروش در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده است.

داریوش بابائیان- مدیر پخش شکوفا فیلم – راجع به آمار فروش فیلم سینمایی «من و شارمین» و «حقه باز دم دراز» گفت: فیلم سینمایی «من و شارمین» به کارگردانی بیژن شیرمرز با در اختیار داشتن 7 سالن سینمایی یک میلیارد و 220 میلیون تومان فروش داشته، همچنین فیلم سینمایی «حقه باز دم دراز» که در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده است است با اکران در 21 سالن سینمایی تا کنون 214 میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته احمد احمدی پخش کننده فیلم سینمایی «رقص پا» آمار فروش این فیلم شنبه اعلام می شود.

«رقص پا» به کارگردانی مزدک میرعابدینی از چهارشنبه (سوم آبان ماه) اکران خود را شروع کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | سینمایی | 100 میلیون | فیلم های تازه اکران شده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs