تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث نویسنده57ساله ای که چندکتاب منتشر کرده،به اتهام تجاوز به چند دختر زیر 25سال محاکمه شد

کیفرخواست علیه مردی که به بهانه کار تحقیقاتی اقدام به فریب و ترساندن دختران جوان می‌کرد، در داسرای ارشاد پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شد.

نویسنده57ساله ای که چندکتاب منتشر کرده،به اتهام تجاوز به چند دختر زیر 25سال محاکمه شد

عبارات مهم : پرونده

کیفرخواست علیه مردی که به بهانه کار تحقیقاتی اقدام به فریب و ترساندن دختران جوان می کرد، در داسرای ارشاد پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شد.

به گزارش شرق؛ کیفرخواست صادره جهت این مرد دو بخش دارد. به همین علت بخشی از پرونده که مربوط به تهیه فیلم مستهجن هست، در دادگاه انقلاب و عمومی پایتخت کشور عزیزمان ایران پیگیری خواهد شد و بخش دیگری از پرونده که مربوط به آزار و تجاوز به قربانیان هست، در دادگاه ارشاد پیگیری می شود. دهقانی دادیار در غیاب بازپرس شعبه ۶ دادسرای ارشاد پایتخت کشور عزیزمان ایران که مرحله تحقیقات این پرونده را برعهده داشت، خبر دستگیری و شروع تحقیقات راجع به شکایت طرح شده است از این مرد را اعلام کرده و خبر داده بود بعد از دستگیری او، منزل اش بررسی شد و اسناد و مدارکی دال بر دیگر جرائم نیز به دست آمد.

متهم ۵۷ ساله با طرح این ادعا که نویسنده است و جهت کتاب جدیدش به کار تحقیقی، نظرسنجی و مصاحبه نیاز دارد، اقدام به اغفال دختران جوان می کرد.

نویسنده57ساله ای که چندکتاب منتشر کرده،به اتهام تجاوز به چند دختر زیر 25سال محاکمه شد

او با چرب زبانی و اغفال دختران به این بهانه که شما جوان و خوش فکر هستی و باید با شما مصاحبه کنم، با آنها قرار حضوری می گذاشت و بعد با این حرف ها مانند من جای پدربزرگ شما هستم، آنها را اغفال و بعد در ارتباط پیشروی می کرد تا جایی که کار به ارتباط جنسی می رسید. به گفته بازپرس دهقانی، در بعضی از موارد نیز قربانیان خود را در اماکن عمومی بسیار خلوت مثل کافه ها و قهوه منزل ها و در وقت هایی خاص که رفت وآمد در آنجا نبوده هست، مجبور به نوع خاصی از معاشرت جنسی می کرد.

دهقانی ادامه داد: با توجه به بررسی های انجام شده است زیاد قربانیان دختران جوانی هستند که زیر ۲۵ سال دارند؛ البته نباید فراموش شود که این آقا واقعا نویسنده است و چند کتاب او نیز انتشار یافته هست. به هرحال، او به شیوه های متفاوت روی ذهن قربانیان خود کار می کرد و بعد از جلب اعتماد آنها به مرور اهداف بی شرمانه و غیرانسانی خود را که در زمینه سوءاستفاده جنسی از این دختران بود، عملی می کرد. در مواردی هم که طعمه ها بعد از پی بردن به اهداف شیطانی این مرد از ادامه رابطه با او خودداری می کردند، او با ترساندن و ارعاب و بیان اینکه فیلم هایی را که تهیه کرده است به خانواده های آنها نشان می دهد، آنها را مجبور به ادامه رابطه می کرد.

کیفرخواست علیه مردی که به بهانه کار تحقیقاتی اقدام به فریب و ترساندن دختران جوان می‌کرد، در داسرای ارشاد پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شد.

این مقام قضائی افزود: با توجه به بیانات چند شاکی که جهت طرح شکایت مراجعه کرده اند، مشخص شده است متهم به این شیوه هم وقت از چند نفر از قربانیان خود سوءاستفاده می کرده هست. حتی در مواردی قربانیان را مجبور به ترک تحصیل یا مرخصی موقتی از دانشگاه می کرد تا بتوانند زیاد در خدمت او باشند. این متهم با تهدید، آنها را گاهی مجبور می کرد به یک مغازه بروند و به نحوی با مغازه دار صحبت کنند که او جنبش شود. متهم از قربانیان می خواسته از این واکنش‌ها خود فیلم بگیرند و جهت او بفرستند یا هنگامی که سوار تاکسی می شوند، با لمس راننده او را وادار به تصویر العمل کنند. در یکی، دو مورد قربانیان که دیگر تحمل رفتارهای این مرد متجاوز را نداشته اند، قصد خودکشی داشتند. در پرونده اخیر این متهم با اتهامات صدمه عمدی، تشویق به فساد و فحشا و تهیه فیلم مستهجن و ترساندن به انتشار فیلم های مستهجن روبه روست و حداقل شش قربانی شناسایی شده است اند، ولی حتی بعضی از قربانیان در پی تماس مقامات قضائی از وحشت آبرویشان حاضر به شکایت نشده اند و در نهایت قرار مجرمیت و کیفرخواست پرونده با چهار شاکی صادر شد.

به گفته بازپرس پرونده، شاکیان چنین پرونده هایی اطمینان داشته باشند که حتی اگر به تنهایی در دادسرای ارشاد حاضر شوند، به شکایت آنها پیگیری خواهد شد و با توجه به قید رعایت حریم شخصی ضرورتی جهت حضور والدین ارزش وجود ندارد.

نویسنده57ساله ای که چندکتاب منتشر کرده،به اتهام تجاوز به چند دختر زیر 25سال محاکمه شد

صدور قرار مجرمیت این متهم در حالی است که پزشکی قانونی داشتن اختلال روانی جنبش پذیری این متهم را تأیید کرده هست، ولی میزان اختلالات او در حدی نیست که رافع مسئولیت کیفری او باشد. بازپرس پرونده نیز اعتقاد است او رفتاری جامعه ستیز و سابقه مسئله روانی دارد. علاوه بر این موارد متهم یک سابقه کیفری مشابه در اصفهان دارد که سال قبل به تحمل کیفر محکوم شده است است.

واژه های کلیدی: پرونده | دختران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs