تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل کردستان عراق جهت استقلال حامی دیگری به غیر اسرائیل ندارد / اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه خطاب به دولت اقلیم کردستان عراق گفت: تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به همان نقطه‌ای که شروع کردید بازگردید.

کردستان عراق جهت استقلال حامی دیگری به غیر اسرائیل ندارد / اردوغان

اردوغان: کردستان عراق جهت استقلال حامی دیگری به غیر اسرائیل ندارد

عبارات مهم : اردوغان

رئیس جمهور ترکیه خطاب به دولت اقلیم کردستان عراق گفت: تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به همان نقطه ای که شروع کردید بازگردید.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خبری هابرترک، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه در اظهاراتی با اشاره به رفراندوم اخیر در کردستان عراق گفت: بعضی تلاش می کنند که باعث تجزیه و تقسیم بندی منطقه ما شوند ولی ما بازی آنها را برهم خواهیم زد. ما می دانیم که جهت شمال عراق چه نقشه هایی در نظر گرفته شده است هست. در حال حاضر زمزمه هایی شنیده می شود مبنی بر اسرائیل کوچک. ما سرانجام دولت اقلیم کردستان عراق را که به غیر از اسرائیل حامی دیگری پیدا نکرده هست، خواهیم دید. شما نمی توانید نتیجه ای از این مساله بگیرید. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به همان نقطه ای که شروع کردید بازگردید.

کردستان عراق جهت استقلال حامی دیگری به غیر اسرائیل ندارد / اردوغان

وی در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به عملیات ادلب گفت: این عملیات ادامه خواهد داشت. ما اجازه نمی دهیم که در مرز سوریه یک کریدور تروریستی ایجاد شود.

واژه های کلیدی: اردوغان | کردستان | اسرائیل | رجب طیب اردوغان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs