تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

​۴ پیشنهاد ارزی اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران به رئیس‌جمهوری

رییس اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در نامه‌ای به رییس جمهوری که رونوشتی از آن جهت معاون اول نیز ارسال شد، به چهار مطالبه ارزی بخش‌ شخصی از د..

ادامه مطلب

صراف‌ها اختلال اقتصادی ایجاد کردند

به گفته مهدی تقوی؛ صراف‌ها عامل مهم عوض کردن و تحولات اقتصادی اخیر بودند. آنها با خرید و فروش دلار از طریق دلالان خود، بازار را دردست گرفته و آن را به قیمت ..

ادامه مطلب

پاتک ارزی به سفته‌بازان

روز گذشته، دلار با عوض کردن تاکتیک بازارساز یک کانال پایین‌تر رفت و به محدوده ۴ هزار و ۵۷۰ تومان قدم گذاشت. بازارساز با استراتژی کم کردن فاصله قیمت ارز م..

ادامه مطلب

هنگامی که هندوانه‌فروش‌ها کارت‌خوان دارند، آیا پزشکان معروف ندارند؟

وارد مطب که می‌شوید پیش از آنکه ویزیت انجام بگیرد و خدمتی ارائه شود باید به سراغ منشی بروید و خودتان را معرفی کنید تا پرونده‌تان را جهت ویزیت و سایر خدمات..

ادامه مطلب

فرار نفتکش‌های سوخت از هیولاهای آتلانتیک

معامله‌گران نفتکش‌های سوخت در سراسر دنیا را جهت دوری از برخورد با ابرتوفان‌ها، مانند مهره‌های شطرنج حرکت می‌دهند. فرار نفتکش های سوخت از هیولاهای آ..

ادامه مطلب

پوست اندازی بازار مسکن در کشور عزیزمان ایران

آمارهای ارایه شده است از بازار مسکن در شرایط رکودی بعد از آخرهای سال ۱۳۹۱، عدم تصویر العمل این بازار علیرغم تکمیل دوره رکود و احتمال ادامه کسادی ۴.۵ سال..

ادامه مطلب

فقط پاییز روند نزولی داشت ، تورم تولیدکننده برق در سال ۹۵ اعلام شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، تورم تولیدکننده بخش برق در تمامی فصول سال ۹۵ به جز فصل پاییز، روند صعودی داشته است. تورم تولیدکننده برق در سال ..

ادامه مطلب

علت تعادل در قیمت ریزمتراژ‌ها(جدول)

طی روزهای سپری شده است از اردیبهشت ماه، اغلب آپارتمان‌های ریزمتراژ با قیمت پیشنهادی متعادل و حتی بسیاری از آنها پایین‌تر از میانگین قیمت مسکن در منطقه عرض..

ادامه مطلب