تجربه خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی

تجربه: خشونت مستند آمریکا بولینگ آمریکایی دونالد ترامپ اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می‌کند / حافظی

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به طبقه بندی جامعه به 4 درصد و 96 درصد به وسیله یکی از کاندیداهای ریاست جمهو

شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می‌کند / حافظی

حافظی: شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می کند

عبارات مهم : ایران

آقایان از اوج زنگ می زنند به اعضای شورا که به این عنوان رأی بدهید یا رأی ندهید

شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می‌کند / حافظی

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به طبقه بندی جامعه به 4 درصد و 96 درصد به وسیله یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: تعاملات عمده شهرداری در این سالها با همان چهار درصد صورت گرفته هست. الان چه اتفاقی افتاده که امروز این چهار درصد بد شده است و 96 درصد خوب شده است اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ رحمت اله حافظی مدیر کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست هم اندیشی انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز راجع به عضویت انتخابات ریاست جمهوری گفت: بعد از یازده دوره، فردی فرزند چهار ساله اش را جهت عضویت ریاست جمهوری می آورد، این اتفاق جهت تمسخر نیست بلکه این فرد حرف جهت گفتن دارد، آیا بعد از 11 دوره انتخابات این ضعف ها اصلاح نشده هست. این فرد بسیار هوشمند است و قانونگذار را تادیب و نقد می کند و مطالبه می کند که قانون را اصلاح کنید.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به طبقه بندی جامعه به 4 درصد و 96 درصد به وسیله یکی از کاندیداهای ریاست جمهو

وی راجع به طبقه بندی جامعه به 4درصد و 96درصد به وسیله یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: تعاملات عمده شهرداری در این سالها با همان 4درصد صورت گرفته هست. الان چه اتفاقی افتاده که امروز این 4درصد بد شده است و 96درصد خوب شده است اند.

حافظی گفت: به دسته بندی های سیاسی کاری ندارم و بحث سیاسی هم ندارم ولی از منظر اجتماعی و افکار عمومی قابل پذیرش نیست فرد اصلاح طلبی که در صحن شورا پیشنهاد می کند به آقای قالیباف نشان دولتی بدهید، دوباره در لیست اصلاح طلبان قرار گیرد، اگر این اتفاق رخ بدهد، مردم حق دارند به لیست ها از اوج تا پایین شک کنند اگر جناح های سیاسی پایش داشته باشند اعتماد مردم به آنها جلب خواهد شد.

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به کاشت درخت در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران که در مناظره اول از سوی قالیباف تاکید شد، گفت: کاشت این تعداد درخت که آقای شهردار به آن اشاره کرده هست، درست بوده ولی مسئله اینجاست که درخت 50 ساله شهر را قلع و قمع می کنید و چند هکتار نهال یکساله می کارید، آیا ارزش زیست محیطی این درختان برابر هست. از محل قلع و قمع باغات درآمد کسب می کنند و بدنبال آن درخت یکساله می کارند.

شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می‌کند / حافظی

حافظی راجع به تولید برق از زباله هم گفت: پيک مصرف برق پایتخت کشور عزیزمان ایران 4160 مگاوات است آقايان، با يکي از اعضای ستاد دوره قبل رياست جمهوري خودشان قرارداد بسته اند که کارخانه زباله سوز احداث کند، زمين به او دادند و تامين مالي هم کردند، اين زباله سوز چینی فقط 3 مگاوات برق از سوزاندن 200 تن زباله توليد مي کند در حالی که در تهران، روزانه حدود 8000 تن زباله تولید می شود. افت ولتاژ شبکه برق در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران 570 مگاوات است که مردها با ساختن 200 زباله سوز، تازه می توانند افت ولتاژ را جبران کنند!. حرکتها و شعارها، پوپوليستي و عوام فريبانه هست، به عمل کار برآید با سه مگاوات برق نمی توان زیاد از این پرید.

وی گفت: شورای شهر نهاد مدنی – حاکمیتی است و جایگاه نظارتی و اعمال قانون دارد، گزینش شهردار، حسابرس، ذیحساب از مهمترین تصمیمات حاکمیتی شورای شهر هست. شورای شهر این ظرفیت را دارد که اگر فردی دچار تخلف شد وی را به دستگاه قضایی معرفی کرده و حتی تا انفصال از خدمت نیز پیگیر باشد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به طبقه بندی جامعه به 4 درصد و 96 درصد به وسیله یکی از کاندیداهای ریاست جمهو

حافظی با اشاره به مصوبه برج باغ ها که افتخار مدیر شورای شهر هست، تاکید کرد: با این مصوبه، هکتار ها باغ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را طی ده سال گذشته نابود کردند. اگر تصمیمی اتخاذ کردید که اشتباه بوده باید مسئولیت آن را بپذیرید، اصلاح کنید و از مردم عذرخواهی کنید که متاسفانه این رویکرد وجود ندارد.

وی گفت: در بخش فسادستیزی اگر شورا مسئله و ضعف داشته باشد به شدت به جامعه و شهروندان آسیب خواهد زد، هنگامی که احزاب در کشور وجود نداشته باشد هر کسی می تواند به واسطه ای یا محبوبیتی وارد شورا شود، باید زیرساخت های مورد نیاز در بدنه جامعه ایجاد شود تا نارسایی های موجود در این بخش مرتفع شود. مردم بیش از آنچه که مسئولین تصور می کنند، باهوش هستند، مردم با این واکنش‌ها به مسئولان آموزش می دهند که 11 دوره تاخیر در اصلاح قانون دارید .

شهرداری با همان ۴درصد مدنظر قالیباف تعامل می‌کند / حافظی

حافظی در مورد علت حساس بودن حوزه مدیریت شهری نیز گفت: منابع شهر، حق الناس و از جیب مردم است و باید از این منابع صیانت شود، قرار نیست این پول به وسیله عده ای چپاول شود و برخوردی با آنها نشود. کسی که به فساد مالی آلوده می شود نه تنها خسران اخروی و بعضا دنیوی جهت خود ایجاد می کند بلکه جمهوریت و اسلامیت نظا م را هم زیر پرسش می برد و مردم را به نظام بدبین می کند، این اتفاق قابل پذیرش نیست، انتظار برخورد جدی با این تخلفات، انتظار زیادی نیست.

حسابرسی های شهرداری، مردود و مشروط بوده است

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه گزارش حسابرسی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و شرکت ها و شرکت های تابعه آن که طی این سالها به شورای شهر ارائه شده است است عمدتا مشروط و مردود و غیر قابل اظهار نظر بوده که جهت وزارت کشور نیز ارسال شده است هست، گفت: آیا در طول این سالها وزارت کشور جمع بندی گزارشات حسابرسی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و سایر کلان شهرهای کشور را تهیه و جهت مقامات و سران سه قوه ارسال نکرده است؟ آیا در وزارت کشورشورای عالی حسابرسی ایجاد نکرده اید؟ باید عملکرد هر دوره شهرداری مرور می شد و انحرافات رصد و مداخله می شد آیا تاکنون این امر محقق نشده است آیا دیوان محاسبات شهری نداریم؟

وی ادامه داد: هیچ فردی در مدیریت شهری در برابر تصمیم و عملش پاسخگو نیست. مردها از اوج زنگ می زنند که به این عنوان رای بدهید یا رای ندهید، تصمیم گیری در مورد سقف بودجه سال ۹۴ شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که پیشنهادات مختلفی داشت، پیشنهاد ما این بود که سقف بودجه پایین باشد که فشار به مردم نیاید، در مورد یکی از پیشنهادات رای گیری کردند که تعداد آرا نصف بعلاوه یک شد ولی مدیر شورا اعلام نتیجه نکرد، سی ثانیه گذشت و گفتند دوباره رای گیری می کنیم که رای گیری مجدد انجام شد و این بار رای نیاورد! مرور فیلم این جلسه حقیقت تلخی را آشکار خواهد کرد، نهایتا پیشنهاد بعدی رای آورد که در آن ۷۰۰ میلیارد تومان عدد بودجه زیاد کردن پیدا کرد یعنی با واکنش‌ها غیرقانونی یک عضو شورا ۷۰۰ میلیارد تومان زیاد از جیب مردم برداشته شد. عنوان دیگر اینکه باید متن مذاکرات صحن شورا همانند مجلس شورای اسلامی مکتوب شود و اسامی موافقین و مخالفین در هر رای گیری ثبت شود ولی با وجود درخواست های متعدد، آقای مدیر شورا موافقت نکرده و بر این باور است که فیلم برداری از صحن کفایت می کند.

حافظی گفت: اگر مدیریت کنونی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه یابد در آینده شاهد فروختن بوستان های شهر خواهیم بود، آقای شهردار و معاونشان ادعای شفافیت و مبارز با فساد اداری دارند و می گویند شهرداری از دستگاه های نظارتی بابت شفافیت مالی و مبارزه با فساد اداری تقدیر نامه گرفته است و این مطلب را سه چهار بار در صحن اعلام کردند، بنده تحقیق کردم دیدم صحت ندارد، تذکر دادم که مستندات این تقدیرنامه را اعلام کنید، چهار ماه گذشته است اگر شما مستندات دیدید من هم دیدم. ما دوست نداریم در مورد کسی که کاندیدای ریاست جمهوری است شائبه دروغگویی ایجاد شود، ولی تا این لحظه هیچ مستندی ارائه نکرده اند.

وی ادامه داد: مردها در برگزاری همایشی در عنوان براق سازی و مبارزه با فساد مالی کمک کرده بودند و بعد از برگزاری همایش مسئولین یک نهاد نظارتی طی مکاتبه ای بابت همکاری در برگزاری همایش از آنان تقدیر کرده اند! .

عوام فریبی در مناسب سازی شهر جهت معلولان

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به مناسب سازی فضای شهری جهت معلولین نیز گفت: مناسب سازی یعنی اینکه یک معلول به صورت مستقل بتواند از منزل خارج شود و به هر نقطه از شهر که مایل باشد سفر کند و بدون هیچ مانع و مشکلی به منزل برگردد، آیا شما طی ده سال مدیریت بر شهر چنین فضائی ایجاد کرده اید که اینگونه عوام فریبی می کنید؟ کمیته مناسب سازی معابر تشکیل شد و حدود یکسال و نیم قبل بنده نیز بعنوان نماینده شورا در این کمیته گزینش شدم تا این لحظه این کمیته حتی یک جلسه هم نداشته است ولی شعار مناسب سازی معابر شهری جهت معلولین می دهند.

وی راجع به بدهی شهرداری که عددش را کسی نمی داند، گفت: ما می دانیم بعضی پیمانکاران شهرداری هفت ماه است نتوانسته اند حقوق پرسنل خود را بدهند، با آبروی مردم آیا بازی میکنید؟ آیا این بدهی ایجاد شده است است؟ در بودجه مصوب منابع مورد نیاز جهت همه پروژه ها آینده نگری شده است هست، یا بودجه را تخصیص نداده اید و منابع را در جای دیگری صرف کرده اید که این تخلف است و یا کسری بودجه داشته اید که در چند سال گذشته کسری بودجه در شهرداری نداشته ایم، بدهی به پیمانکار اصلا معنا ندارد و مطمئنا این عدم پرداخت بدهی و مطالبات ایجاد شده است با تخلف ایجاد شده است است.

واژه های کلیدی: ایران | زباله | شهرداری | اصلاح طلب | شورای شهر | اصلاح طلبان | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs